MOL karta, nový firemní benefit RETIA?

V rámci CSG úspěšně proběhlo testování nového firemního benefitu – MOL karty, díky kterému je možno tankovat pohonné hmoty za zvýhodněné ceny. Nyní se nabízí příležitost zavést tento benefit i v naší společnosti a rádi bychom zjistili, zda byste něho měli zájem. Svůj názor nám prosím dejte vědět přes hlasovací tlačítko, a to do čtvrtka 12. května.

Co je MOL karta?

Palivová karta MOL je určená pro tankování v tuzemské síti čerpacích stanic společnosti MOL Česká republika. V současné době je akceptována na více než 300 čerpacích stanicích značek MOL a Pap Oil.

Co všechno s MOL kartou nakoupíte?

  • veškeré PHM do jakékoliv nádrže, obalu nebo palivové nádrže (benzín, nafta, LPG).
  • mytí vozidla (pouze MOL)
  • olej, mazivo, Ad Blue
  • dálniční známky, mýto

Kolik s MOL kartou ušetříte?

Ceny pohonných hmot se každý týden mění s ohledem na vývoj trhu, ale obecně lze konstatovat, že jsou cca o 2-3 Kč na litru nižší než průměrná cena u ostatních čerpacích stanic. Informaci o zvýhodněné ceně pohonných hmot najdete každý týden aktualizovanou ve svém emailu a platí plošně pro všechny čerpací stanice MOL a Pap Oil bez ohledu na to, jaká je aktuálně cena na totemu.

 

Jak probíhá úhrada útraty s MOL kartou?

Zaměstnanec si na své MOL kartě nastaví měsíční limit podle své potřeby. Na jednoho zaměstnance může být vystaveno více MOL karet – pro rodinu a přátele -, ale limit je pouze jeden. Proběhne-li v měsíci na některou z těchto MOL karet nákup, bude zaměstnanci příslušná částka stržena srážkou ze mzdy v následujícím výplatním termínu.